O NÁS

História firmy KALA elektro siaha do roku 1990, kedy začal jej zakladateľ Vladimír Kalivoda s podnikaním v oblasti elektroinštalačných prác a výroby rozvádzačov, ktorá aj dnes tvorí dominantnú časť sortimentu firmy.

Postupný nárast produkcie a vývoj doviedli firmu k rozšíreniu svojej podnikateľskej činnosti o obchod s meracími prístrojmi a ochrannými pomôckami pre elektrotechniku, ale aj pre iné odvetvia priemyslu. Firma sa prezentuje už každoročne na výstavách ELMAT v Košiciach, EloSys v Trenčíne a na mnohých seminároch pre elektrotechniku.

V záujme našich klientov súčasných aj budúcich došlo v roku 2002 k založeniu spoločnosti s ručením obmedzeným KALA elektro, s.r.o. Zároveň došlo k rozšíreniu ponuky služieb a produktov. Súčasné portfólio zahŕňa oblasť obchodnú a oblasť služieb.

Obchodná oblasť zahŕňa predaj meracích prístrojov elektrických a neelektrických veličín, ochranné pomôcky od 0 do 420 kV, bezpečnostné tabuľky a niektoré elektroinštalačné materiály. Sme obchodnými zástupcami pre firmy PRO 8 s.r.o. Pardubice, Metra Blansko, a.s., ILLKO, s.r.o.

Oblasť služieb zahŕňa výrobu rozvádzačov, elektromontážne práce, silnoprúdové a slaboprúdové zariadenia a revízie elektrických zariadení.

Ďalší vývoj spoločnosti smeruje k neustálemu skvalitňovaniu práce a poskytovaniu špičkových služieb na profesionálnej úrovni. Týmto snahám zodpovedá aj získanie certifikátu kvality ISO 9001:2000 od švajčiarskej spoločnosti SGS.

Výsledkom našej snahy o skvalitnenie služieb pre maximálne pohodlie zákazníkov je náš nový internetový obchod. Veríme, že Vám uľahčí spôsob nákupu a zároveň Vám poskytne dostatok informácií. V prípade akýchkoľvek otázok, návrhov či pripomienok je Vám k dispozícii náš kontaktný formulár.

Prajeme Vám príjemný nákup.

PRIHLÁSENIE

Objednávku je možné urobiť až po registrácii.